Квитки на автобус
Ельблонг - Теребовля
На сайті AVTOVOKZALY-UA надано актуальний розклад автобусів з міста Ельблонг Польща в місто Теребовля Україна у 2026 році:
Автобус Ельблонг - Теребовля відправляється від зупинок: .
Автобуси Ельблонг - Теребовля прибувають на зупинки: .
Час відправлення автобусів Ельблонг - Теребовля: .
Середній час в дорозі автобусів Ельблонг - Теребовля: .
Середня ціна квитка на автобус Ельблонг - Теребовля: 499 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Ельблонг - Теребовля: .
За цим запитом квитки не знайдені
Ми не змогли знайти ваші квитки. Спробуйте змінити дату відтворення.
Доступні поїздки:
Запрошуємо до співробітництва транспортних підприємств
You can sell your seats on the bus to this and other destinations on e-vokzal.com
Автобуси з міста Ельблонг
- Ельблонг ➜ Одеса
- Ельблонг ➜ Літин
- Ельблонг ➜ Снятин
- Ельблонг ➜ Нижні-Ворота
- Ельблонг ➜ Коломия
- Ельблонг ➜ Миронівка
- Ельблонг ➜ Єдинці
- Ельблонг ➜ Хорол
- Ельблонг ➜ Корсунь-Шевченківський
- Ельблонг ➜ Харків
- Ельблонг ➜ Київ
- Ельблонг ➜ Вінниця
- Ельблонг ➜ Бєльці
- Ельблонг ➜ Борщів
- Ельблонг ➜ Криве-Озеро
- Ельблонг ➜ Скала-Подільська
- Ельблонг ➜ Копичинці
- Ельблонг ➜ Житомир
- Ельблонг ➜ Кропивницький
- Ельблонг ➜ Звягель
- Ельблонг ➜ Світловодськ
- Ельблонг ➜ Золочів
- Ельблонг ➜ Сколе
- Ельблонг ➜ Полтава
- Ельблонг ➜ Лубни
- Ельблонг ➜ Черкаси
- Ельблонг ➜ Бричани
- Ельблонг ➜ Городище
- Ельблонг ➜ Оргіїв
- Ельблонг ➜ Ужгород
- Ельблонг ➜ Немирів
- Ельблонг ➜ Пирятин
- Ельблонг ➜ Коблеве
- Ельблонг ➜ Лодзь
- Ельблонг ➜ Радивилів
- Ельблонг ➜ Хмельницький
- Ельблонг ➜ Старий-Самбір
- Ельблонг ➜ Кам'янець-Подільський
- Ельблонг ➜ Запоріжжя
- Ельблонг ➜ Дніпро
- Ельблонг ➜ Кам'янське
- Ельблонг ➜ Рівне
- Ельблонг ➜ Дубно
- Ельблонг ➜ Кривий-Ріг
- Ельблонг ➜ Кременчук
- Ельблонг ➜ Новоархангельськ
- Ельблонг ➜ Броди
- Ельблонг ➜ Львів
- Ельблонг ➜ Дрогобич
- Ельблонг ➜ Моршин
- Ельблонг ➜ Самбір
- Ельблонг ➜ Стрий
- Ельблонг ➜ Трускавець
- Ельблонг ➜ Зборів
- Ельблонг ➜ Летичів
- Ельблонг ➜ Кагарлик
- Ельблонг ➜ Івано-Франківськ
- Ельблонг ➜ Болехів
- Ельблонг ➜ Сміла
- Ельблонг ➜ Калуш
- Ельблонг ➜ Умань
- Ельблонг ➜ Гайсин
- Ельблонг ➜ Долина
- Ельблонг ➜ Кишинів
- Ельблонг ➜ Миколаїв
- Ельблонг ➜ Вознесенськ
- Ельблонг ➜ Мукачево
- Ельблонг ➜ Первомайськ
- Ельблонг ➜ Південноукраїнськ
- Ельблонг ➜ Волочиськ
- Ельблонг ➜ Хотин
- Ельблонг ➜ Бориспіль
- Ельблонг ➜ Тернопіль
- Ельблонг ➜ Чернівці
- Ельблонг ➜ Чортків
- Ельблонг ➜ Любашівка
- Ельблонг ➜ Кременець
- Ельблонг ➜ Решетилівка
- Ельблонг ➜ Теребовля
- Ельблонг ➜ Турка
- Ельблонг ➜ Свалява
- Ельблонг ➜ Сватове
- Ельблонг ➜ Левен
- Ельблонг ➜ Мала-Лая
- Ельблонг ➜ Мала-Павлівка
- Ельблонг ➜ Молодиківщина
- Ельблонг ➜ Нова-Одеса
- Ельблонг ➜ Нова-Водолага
- Ельблонг ➜ Мамалига
- Ельблонг ➜ Остапівка
- Ельблонг ➜ Острава
- Ельблонг ➜ Лозова
- Ельблонг ➜ Новомиргород
- Ельблонг ➜ Новоохтирка
- Ельблонг ➜ Микуличин
- Ельблонг ➜ Мила
- Ельблонг ➜ Милашенкове
- Ельблонг ➜ Милове
- Ельблонг ➜ Миловидівка
- Ельблонг ➜ Милятин
- Ельблонг ➜ Мелітополь
- Ельблонг ➜ Мелюшки
- Ельблонг ➜ Пайде
- Ельблонг ➜ Мена
- Ельблонг ➜ Рахни
- Ельблонг ➜ Надвірна
- Ельблонг ➜ Нафтовик
- Ельблонг ➜ Намюр
- Ельблонг ➜ Нансі
- Ельблонг ➜ Міхаловце
- Ельблонг ➜ Низова-Яковенщина
- Ельблонг ➜ Обложки
- Ельблонг ➜ Обнінськ
Автобуси з міста Теребовля
- Теребовля ➜ Глівіце
- Теребовля ➜ Єдинці
- Теребовля ➜ Таллінн
- Теребовля ➜ Борщів
- Теребовля ➜ Бєльці
- Теребовля ➜ Скала-Подільська
- Теребовля ➜ Ольштинек
- Теребовля ➜ Лемборк
- Теребовля ➜ Устроне-Морське
- Теребовля ➜ Кошалін
- Теребовля ➜ Радомсько
- Теребовля ➜ Щецин
- Теребовля ➜ Оструда
- Теребовля ➜ Тихи
- Теребовля ➜ Зґожелець
- Теребовля ➜ Бидгощ
- Теребовля ➜ Торунь
- Теребовля ➜ Дубниця-над-Вагом
- Теребовля ➜ Влоцлавек
- Теребовля ➜ Каліш
- Теребовля ➜ Пієштяні
- Теребовля ➜ Трнава
- Теребовля ➜ Лешно
- Теребовля ➜ Познань
- Теребовля ➜ Кам'янець-Подільський
- Теребовля ➜ Гожув-Велькопольски
- Теребовля ➜ Зелена-Гура
- Теребовля ➜ Костшин-над-Одрою
- Теребовля ➜ Ніско
- Теребовля ➜ Радом
- Теребовля ➜ Львів
- Теребовля ➜ Колобжег
- Теребовля ➜ Острава
- Теребовля ➜ Нова-Суль
- Теребовля ➜ Реда
- Теребовля ➜ Ключборк
- Теребовля ➜ Кемпно
- Теребовля ➜ Вейгерово
- Теребовля ➜ Миколув
- Теребовля ➜ Острув-Великопольський
- Теребовля ➜ Брно
- Теребовля ➜ Стальова-Воля
- Теребовля ➜ Кельце
- Теребовля ➜ Польковіце
- Теребовля ➜ Гловно
- Теребовля ➜ Білий-Бір
- Теребовля ➜ Кишинів
- Теребовля ➜ Свебодзін
- Теребовля ➜ Нове-Место-над-Вагом
- Теребовля ➜ Люблін
- Теребовля ➜ Нітра
- Теребовля ➜ Рига
- Теребовля ➜ Стрикув
- Теребовля ➜ Прага
- Теребовля ➜ Живець
- Теребовля ➜ Ополе
- Теребовля ➜ Бжеґ
- Теребовля ➜ Єленя-Гура
- Теребовля ➜ Легніца
- Теребовля ➜ Валбжих
- Теребовля ➜ Вроцлав
- Теребовля ➜ Болеславець
- Теребовля ➜ Семпульно-Краєнське
- Теребовля ➜ Копичинці
- Теребовля ➜ Тарнув
- Теребовля ➜ Груєць
- Теребовля ➜ Ґлоґув
- Теребовля ➜ Сандомир
- Теребовля ➜ Оломоуц
- Теребовля ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Теребовля ➜ Бричани
- Теребовля ➜ Млава
- Теребовля ➜ Братислава
- Теребовля ➜ Оргіїв
- Теребовля ➜ Катовіце
- Теребовля ➜ Каменна-Гура
- Теребовля ➜ Лодзь
- Теребовля ➜ Пйотркув-Трибунальський
- Теребовля ➜ Краків
- Теребовля ➜ Конти-Вроцлавські
- Теребовля ➜ Ельблонг
- Теребовля ➜ Кутно
- Теребовля ➜ Бельсько-Бяла
- Теребовля ➜ Жиліна
- Теребовля ➜ Ряшів
- Теребовля ➜ Поважська-Бистриця
- Теребовля ➜ Ченстохова
- Теребовля ➜ Любін
- Теребовля ➜ Пщина
- Теребовля ➜ Опатув
- Теребовля ➜ Тренчин
- Теребовля ➜ Гданськ
- Теребовля ➜ Гдиня
- Теребовля ➜ Слупськ
- Теребовля ➜ Сопот
- Теребовля ➜ Слубіце
- Теребовля ➜ Олава
- Теребовля ➜ Плоньск
- Теребовля ➜ Хотин
- Теребовля ➜ Тернопіль
- Теребовля ➜ Чортків
- Теребовля ➜ Хойніце
- Теребовля ➜ Члухув
- Теребовля ➜ Варшава
- Теребовля ➜ Свідніца
- Теребовля ➜ Битом
- Теребовля ➜ Свебодзіце
- Теребовля ➜ Костшин-над-Одрой
- Теребовля ➜ Микуличин
- Теребовля ➜ Вейхерово
- Теребовля ➜ Острув-Велькопольський
- Теребовля ➜ Петркув-Трибунальський
- Теребовля ➜ Низова-Яковенщина
- Теребовля ➜ Обложки
автобус Ельблонг - Теребовля: розклад, ціни та квитки онлайн
FAQ: часті питання по автобусу Ельблонг - Теребовля
💰 Яка вартість квитка на автобус Ельблонг - Теребовля ?
Середня ціна квитка в одну сторону становить 499 грн з пасажира.Вартість може змінюватися залежно від перевізника, класу автобуса та сезону. Для дітей до 6 років (без окремого місця) діють спеціальні тарифи — знижка до 50%.
🚍 З яких зупинок відправляються автобуси Ельблонг - Теребовля ?
Автобус Ельблонг - Теребовля відправляється з: .
🏨 На які зупинки прибуває автобус Ельблонг - Теребовля ?
Автобус Ельблонг - Теребовля прибуває на зупинки: .
👩👧👧 Які знижки на квитки?
Дитячий квиток з окремим місцем — зі знижкою 10–50% залежно від перевізника. Тарифи вказані безпосередньо в кожному рейсі.
🐕 Чи можна їхати з тваринами?
Більшість перевізників дозволяють перевезення невеликих домашніх тварин у салоні за умови наявності перенесення. Великі собаки перевозяться в багажному відділенні. Обов’язково заздалегідь повідомте про тварину при бронюванні — кількість місць обмежена.
🧳 Скільки багажу можна взяти?
Ви можете безкоштовно провезти:
· 1 велику валізу (до 20–25 кг) у багажному відділенні
· 1 невелику ручну поклажу (до 5 кг) у салоні.
Якщо потрібно більше місць або ви везете негабаритний вантаж (велосипед, лижі), обов’язково попередьте перевізника під час бронювання.
⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Ельблонг - Теребовля?
Середній час автобуса Ельблонг - Теребовля в дорозі: . Тривалість залежить від погодних умов, трафіку на трасі та тривалості прикордонного контролю (для міжнародних рейсів).
🕑 Коли відправляється автобус Ельблонг - Теребовля?
Час відправлення автобусів
👨👩👧 Документи для дітей на міжнародних рейсах
Подорож з дітьми має свої нюанси: дозволи, терміни паспортів, нові правила ЄС. Усі вимоги 2026 року зібрали в окремому гайді: Перетин кордону з дітьми 2026: повний гайд, документи та правила.
🤷 ️Як купити квиток на автобус Ельблонг - Теребовля або забронювати місце?
Купити квитки на автобус Ельблонг - Теребовля можно онлайн. Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Подзвонити.
До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.
AVTOVOKZALY-UA не співпрацюють з нелегалами і маршрутками!
Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини, Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:
Рейси в Аеропорт з України:
- з Харкова до Аеропорту Шопен
- з Харкова до Аеропорту Краків
- зі Львова до Аеропорту Шопен
- зі Львова до Аеропорту Краків
- зі Львова до Стамбула
- з Києва до Стамбула
- з Харкова до Стамбула
Регулярні автобусні рейси наших перевізників з України
Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:
Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку
- автобус Україна - Німеччина
- автобус Україна - Іспанія
- Автобус Україна - Болгарія
- Автобус Україна - Чорногорія
- Автобус Україна - Італія
- Автобус Україна - Франція
- Автобус Україна - Словенія
- Автобус Україна - Чехія
- Автобус Україна - Словаччина
- Автобус Україна - Угорщина
- Автобус Україна - Польща
- Автобус Україна - Туреччина
- Автобус Україна - Бельгія
- Автобус Україна - Нідерланди
Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:
- з Польщі до України
- з Німеччини в Україну
- з Італії в Україну
- з Іспанії в Україну
- з Чехії в Україну
- з Туреччини в Україну
- з Греції в Україну
- з Болгарії в Україну
- з Франції в Україну
- з Угорщини в Україну
- зі Словаччини в Україну
- з Румунії в Україну
- з Молдови в Україну
- з Австрії в Україну
- з Латвії в Україну
- з Литви в Україну
- з Нідерландів в Україну
- з Бельгії в Україну
Відправлення автобусів із міста Ельблонг:
Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з Автовокзалів та Автостанцій.
Зворотні автобусні квитки
у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці, Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини: Риму, Мадриду, Неаполя, Мілану, Барселони і Стамбулу Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!
