Квитки на автобус
Живець - Трускавець
На сайті AVTOVOKZALY-UA надано актуальний розклад автобусів з міста Живець Польща в місто Трускавець Україна у 2026 році:
Автобус Живець - Трускавець відправляється від зупинок: Живець, Зупинка "Магазин Biedronka".
Автобуси Живець - Трускавець прибувають на зупинки: Трускавець, Автостанція Трускавець.
Час відправлення автобусів Живець - Трускавець: з 16:20.
Середній час в дорозі автобусів Живець - Трускавець: 13 г.
Середня ціна квитка на автобус Живець - Трускавець: 2800.00 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Живець - Трускавець: СТЕЦИК Т.В. ФОП.
подорожі:
Автобуси з міста Живець
- Живець ➜ Одеса
- Живець ➜ Літин
- Живець ➜ Снятин
- Живець ➜ Нижні-Ворота
- Живець ➜ Коломия
- Живець ➜ Єдинці
- Живець ➜ Хорол
- Живець ➜ Харків
- Живець ➜ Збараж
- Живець ➜ Вишнівець
- Живець ➜ Київ
- Живець ➜ Вінниця
- Живець ➜ Бєльці
- Живець ➜ Борщів
- Живець ➜ Криве-Озеро
- Живець ➜ Скала-Подільська
- Живець ➜ Копичинці
- Живець ➜ Житомир
- Живець ➜ Кропивницький
- Живець ➜ Звягель
- Живець ➜ Золочів
- Живець ➜ Сколе
- Живець ➜ Полтава
- Живець ➜ Лубни
- Живець ➜ Бричани
- Живець ➜ Оргіїв
- Живець ➜ Ужгород
- Живець ➜ Немирів
- Живець ➜ Пирятин
- Живець ➜ Радивилів
- Живець ➜ Хмельницький
- Живець ➜ Кам'янець-Подільський
- Живець ➜ Запоріжжя
- Живець ➜ Дніпро
- Живець ➜ Кам'янське
- Живець ➜ Рівне
- Живець ➜ Дубно
- Живець ➜ Кривий-Ріг
- Живець ➜ Новоархангельськ
- Живець ➜ Броди
- Живець ➜ Львів
- Живець ➜ Дрогобич
- Живець ➜ Моршин
- Живець ➜ Самбір
- Живець ➜ Стрий
- Живець ➜ Трускавець
- Живець ➜ Зборів
- Живець ➜ Летичів
- Живець ➜ Івано-Франківськ
- Живець ➜ Калуш
- Живець ➜ Умань
- Живець ➜ Гайсин
- Живець ➜ Долина
- Живець ➜ Кишинів
- Живець ➜ Миколаїв
- Живець ➜ Вознесенськ
- Живець ➜ Мукачево
- Живець ➜ Первомайськ
- Живець ➜ Південноукраїнськ
- Живець ➜ Волочиськ
- Живець ➜ Хотин
- Живець ➜ Бориспіль
- Живець ➜ Тернопіль
- Живець ➜ Чернівці
- Живець ➜ Чортків
- Живець ➜ Кременець
- Живець ➜ Любашівка
- Живець ➜ Решетилівка
- Живець ➜ Теребовля
- Живець ➜ Рогатин
- Живець ➜ Свалява
- Живець ➜ Сватове
- Живець ➜ Левен
- Живець ➜ Мала-Лая
- Живець ➜ Мала-Павлівка
- Живець ➜ Нова-Одеса
- Живець ➜ Нова-Водолага
- Живець ➜ Мамалига
- Живець ➜ Остапівка
- Живець ➜ Острава
- Живець ➜ Лозова
- Живець ➜ Новомиргород
- Живець ➜ Новоохтирка
- Живець ➜ Микуличин
- Живець ➜ Мила
- Живець ➜ Милашенкове
- Живець ➜ Милове
- Живець ➜ Миловидівка
- Живець ➜ Милятин
- Живець ➜ Мелітополь
- Живець ➜ Мена
- Живець ➜ Рахни
- Живець ➜ Надвірна
- Живець ➜ Нафтовик
- Живець ➜ Намюр
- Живець ➜ Нансі
- Живець ➜ Міхаловце
- Живець ➜ Низова-Яковенщина
- Живець ➜ Обложки
- Живець ➜ Обнінськ
Автобуси з міста Трускавець
- Трускавець ➜ Глівіце
- Трускавець ➜ Таллінн
- Трускавець ➜ Київ
- Трускавець ➜ Коростишів
- Трускавець ➜ Ольштинек
- Трускавець ➜ Лемборк
- Трускавець ➜ Татарів
- Трускавець ➜ Микуличин
- Трускавець ➜ Устроне-Морське
- Трускавець ➜ Кошалін
- Трускавець ➜ Радомсько
- Трускавець ➜ Щецин
- Трускавець ➜ Оструда
- Трускавець ➜ Тихи
- Трускавець ➜ Зґожелець
- Трускавець ➜ Бидгощ
- Трускавець ➜ Торунь
- Трускавець ➜ Дубниця-над-Вагом
- Трускавець ➜ Влоцлавек
- Трускавець ➜ Каліш
- Трускавець ➜ Пієштяні
- Трускавець ➜ Трнава
- Трускавець ➜ Лешно
- Трускавець ➜ Познань
- Трускавець ➜ Гожув-Велькопольски
- Трускавець ➜ Зелена-Гура
- Трускавець ➜ Костшин-над-Одрою
- Трускавець ➜ Ніско
- Трускавець ➜ Радом
- Трускавець ➜ Львів
- Трускавець ➜ Броди
- Трускавець ➜ Колобжег
- Трускавець ➜ Дрогобич
- Трускавець ➜ Стрий
- Трускавець ➜ Острава
- Трускавець ➜ Нова-Суль
- Трускавець ➜ Реда
- Трускавець ➜ Ключборк
- Трускавець ➜ Кемпно
- Трускавець ➜ Сянік
- Трускавець ➜ Вейгерово
- Трускавець ➜ Східниця
- Трускавець ➜ Острув-Великопольський
- Трускавець ➜ Брно
- Трускавець ➜ Стальова-Воля
- Трускавець ➜ Кельце
- Трускавець ➜ Польковіце
- Трускавець ➜ Гловно
- Трускавець ➜ Згеж
- Трускавець ➜ Свебодзін
- Трускавець ➜ Нове-Место-над-Вагом
- Трускавець ➜ Нітра
- Трускавець ➜ Галич
- Трускавець ➜ Рига
- Трускавець ➜ Стрикув
- Трускавець ➜ Прага
- Трускавець ➜ Гоща
- Трускавець ➜ Живець
- Трускавець ➜ Ополе
- Трускавець ➜ Бжеґ
- Трускавець ➜ Єленя-Гура
- Трускавець ➜ Легніца
- Трускавець ➜ Валбжих
- Трускавець ➜ Вроцлав
- Трускавець ➜ Болеславець
- Трускавець ➜ Семпульно-Краєнське
- Трускавець ➜ Житомир
- Трускавець ➜ Тарнув
- Трускавець ➜ Звягель
- Трускавець ➜ Груєць
- Трускавець ➜ Ґлоґув
- Трускавець ➜ Сандомир
- Трускавець ➜ Оломоуц
- Трускавець ➜ Аеропорт-Вроцлав-ім-Миколи-Коперника
- Трускавець ➜ Млава
- Трускавець ➜ Ясенів
- Трускавець ➜ Братислава
- Трускавець ➜ Катовіце
- Трускавець ➜ Каменна-Гура
- Трускавець ➜ Їглава
- Трускавець ➜ Лодзь
- Трускавець ➜ Пйотркув-Трибунальський
- Трускавець ➜ Радивилів
- Трускавець ➜ Краків
- Трускавець ➜ Конти-Вроцлавські
- Трускавець ➜ Рівне
- Трускавець ➜ Дубно
- Трускавець ➜ Прусіце
- Трускавець ➜ Ельблонг
- Трускавець ➜ Ольштин
- Трускавець ➜ Кутно
- Трускавець ➜ Жиліна
- Трускавець ➜ Бельсько-Бяла
- Трускавець ➜ Делятин
- Трускавець ➜ Кросно
- Трускавець ➜ Перемишль
- Трускавець ➜ Ряшів
- Трускавець ➜ Поважська-Бистриця
- Трускавець ➜ Ченстохова
- Трускавець ➜ Любін
- Трускавець ➜ Надвірна
- Трускавець ➜ Івано-Франківськ
- Трускавець ➜ Крупець
- Трускавець ➜ Опатув
- Трускавець ➜ Яремче
- Трускавець ➜ Тренчин
- Трускавець ➜ Гданськ
- Трускавець ➜ Буковель
- Трускавець ➜ Гдиня
- Трускавець ➜ Слупськ
- Трускавець ➜ Сопот
- Трускавець ➜ Слубіце
- Трускавець ➜ Олава
- Трускавець ➜ Відень
- Трускавець ➜ Вільнюс
- Трускавець ➜ Плоньск
- Трускавець ➜ Корець
- Трускавець ➜ Хойніце
- Трускавець ➜ Ясло
- Трускавець ➜ Члухув
- Трускавець ➜ Варшава
- Трускавець ➜ Свідніца
- Трускавець ➜ Свебодзіце
- Трускавець ➜ Аеропорт-Краків-Баліце
- Трускавець ➜ Хожув
- Трускавець ➜ Аеропорт-Ряшів-Ясенка
- Трускавець ➜ Чеховіце-Дзедзіце
- Трускавець ➜ Пщина
- Трускавець ➜ Дембиця
- Трускавець ➜ Хмельницький
- Трускавець ➜ Хшанув
- Трускавець ➜ Тернопіль
автобус Живець - Трускавець: розклад, ціни та квитки онлайн
FAQ: часті питання по автобусу Живець - Трускавець
💰 Яка вартість квитка на автобус Живець - Трускавець ?
Середня ціна квитка в одну сторону становить 2800.00 грн з пасажира.Вартість може змінюватися залежно від перевізника, класу автобуса та сезону. Для дітей до 6 років (без окремого місця) діють спеціальні тарифи — знижка до 50%.
🚍 З яких зупинок відправляються автобуси Живець - Трускавець ?
Автобус Живець - Трускавець відправляється з: Живець, Зупинка "Магазин Biedronka".
🏨 На які зупинки прибуває автобус Живець - Трускавець ?
Автобус Живець - Трускавець прибуває на зупинки: Трускавець, Автостанція Трускавець.
👩👧👧 Які знижки на квитки?
Дитячий квиток з окремим місцем — зі знижкою 10–50% залежно від перевізника. Тарифи вказані безпосередньо в кожному рейсі.
🐕 Чи можна їхати з тваринами?
Більшість перевізників дозволяють перевезення невеликих домашніх тварин у салоні за умови наявності перенесення. Великі собаки перевозяться в багажному відділенні. Обов’язково заздалегідь повідомте про тварину при бронюванні — кількість місць обмежена.
🧳 Скільки багажу можна взяти?
Ви можете безкоштовно провезти:
· 1 велику валізу (до 20–25 кг) у багажному відділенні
· 1 невелику ручну поклажу (до 5 кг) у салоні.
Якщо потрібно більше місць або ви везете негабаритний вантаж (велосипед, лижі), обов’язково попередьте перевізника під час бронювання.
⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Живець - Трускавець?
Середній час автобуса Живець - Трускавець в дорозі: 13 г. Тривалість залежить від погодних умов, трафіку на трасі та тривалості прикордонного контролю (для міжнародних рейсів).
🕑 Коли відправляється автобус Живець - Трускавець?
Час відправлення автобусів з 16:20
👨👩👧 Документи для дітей на міжнародних рейсах
Подорож з дітьми має свої нюанси: дозволи, терміни паспортів, нові правила ЄС. Усі вимоги 2026 року зібрали в окремому гайді: Перетин кордону з дітьми 2026: повний гайд, документи та правила.
🤷 ️Як купити квиток на автобус Живець - Трускавець або забронювати місце?
Купити квитки на автобус Живець - Трускавець можно онлайн. Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Подзвонити.
До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.
AVTOVOKZALY-UA не співпрацюють з нелегалами і маршрутками!
Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини, Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:
Рейси в Аеропорт з України:
- з Харкова до Аеропорту Шопен
- з Харкова до Аеропорту Краків
- зі Львова до Аеропорту Шопен
- зі Львова до Аеропорту Краків
- зі Львова до Стамбула
- з Києва до Стамбула
- з Харкова до Стамбула
Регулярні автобусні рейси наших перевізників з України
Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:
Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку
- автобус Україна - Німеччина
- автобус Україна - Іспанія
- Автобус Україна - Болгарія
- Автобус Україна - Чорногорія
- Автобус Україна - Італія
- Автобус Україна - Франція
- Автобус Україна - Словенія
- Автобус Україна - Чехія
- Автобус Україна - Словаччина
- Автобус Україна - Угорщина
- Автобус Україна - Польща
- Автобус Україна - Туреччина
- Автобус Україна - Бельгія
- Автобус Україна - Нідерланди
Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:
- з Польщі до України
- з Німеччини в Україну
- з Італії в Україну
- з Іспанії в Україну
- з Чехії в Україну
- з Туреччини в Україну
- з Греції в Україну
- з Болгарії в Україну
- з Франції в Україну
- з Угорщини в Україну
- зі Словаччини в Україну
- з Румунії в Україну
- з Молдови в Україну
- з Австрії в Україну
- з Латвії в Україну
- з Литви в Україну
- з Нідерландів в Україну
- з Бельгії в Україну
Відправлення автобусів із міста Живець:
- Живець, Зупинка "Магазин Biedronka"
Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з Автовокзалів та Автостанцій.
Зворотні автобусні квитки
у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці, Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини: Риму, Мадриду, Неаполя, Мілану, Барселони і Стамбулу Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!

