Квитки на автобус
Браїла - Ізмаїл

На сайті AVTOVOKZALY-UA надано актуальний розклад автобусів з міста Браїла Румунія в місто Ізмаїл Україна у 2026 році:
Автобус Браїла - Ізмаїл відправляється від зупинок: Бреїла, Зупинка "Торгівельний центр Braila Mall" , Бреїла.
Автобуси Браїла - Ізмаїл прибувають на зупинки: Ізмаїл, Зупинка "Бар Брос-Ангелес", Ізмаїл.
Час відправлення автобусів Браїла - Ізмаїл: з 10:00 до 23:59.
Середній час в дорозі автобусів Браїла - Ізмаїл: 5 г.
Середня ціна квитка на автобус Браїла - Ізмаїл: 1500.00 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Браїла - Ізмаїл: МАКС ТРАНС ЛТД ТОВ, ТОВ "Автолайн Одеса".

Рейс: 5151 Бухарест - Одеса
Перевізник: МАКС ТРАНС ЛТД ТОВ
Комфорт:
Відправлення:
Бреїла, Зупинка "Торгівельний центр Braila Mall" , вулиця Принципала; будинок 4В
10:00
2026-10-14
Прибуття:
Ізмаїл, Зупинка "Бар Брос-Ангелес", траса М-15 / вулиця Болградська
17:30
2026-10-14
час
подорожі:
 4 г 30 хвл
вільні місця: 24
Ціна: 1500.00 грн
Детальніше
Рейс: 8611 Бухарест - Київ (пересадка)
Перевізник: ТОВ "Автолайн Одеса"
Комфорт:
Відправлення:
Бреїла, OMV, Șoseaua Buzăului, nr. 13
23:50
2026-10-15
Прибуття:
Ізмаїл, Залізничний вокзал, вул. Гагаріна, 3
06:20
2026-10-15
час
подорожі:
 3 г 30 хвл
вільні місця: 5
Ціна: 1600 грн
Детальніше
Рейс: 2828 Бухарест - Київ
Перевізник: МАКС ТРАНС ЛТД ТОВ
Комфорт:
Відправлення:
Бреїла, Зупинка "Торгівельний центр Braila Mall" , вулиця Принципала; будинок 4В
23:59
2026-10-15
Прибуття:
Ізмаїл, Зупинка "Бар Брос-Ангелес", траса М-15 / вулиця Болградська
08:00
2026-10-15
час
подорожі:
 5 г 1 хвл
вільні місця: 39
Ціна: 1500.00 грн
Детальніше

Автобуси з міста Ізмаїл

автобус Браїла - Ізмаїл: розклад, ціни та квитки онлайн

FAQ: часті питання по автобусу Браїла - Ізмаїл

💰 Яка вартість квитка на автобус Браїла - Ізмаїл ?

Середня ціна квитка в одну сторону становить 1500.00 грн з пасажира.Вартість може змінюватися залежно від перевізника, класу автобуса та сезону. Для дітей до 6 років (без окремого місця) діють спеціальні тарифи — знижка до 50%.

🚍 З яких зупинок відправляються автобуси Браїла - Ізмаїл ?

Автобус Браїла - Ізмаїл відправляється з: Бреїла, Зупинка "Торгівельний центр Braila Mall" , Бреїла.

🏨 На які зупинки прибуває автобус Браїла - Ізмаїл ?

Автобус Браїла - Ізмаїл прибуває на зупинки: Ізмаїл, Зупинка "Бар Брос-Ангелес", Ізмаїл.

👩‍👧‍👧 Які знижки на квитки?

Дитячий квиток з окремим місцем — зі знижкою 10–50% залежно від перевізника. Тарифи вказані безпосередньо в кожному рейсі.

🐕 Чи можна їхати з тваринами?

Більшість перевізників дозволяють перевезення невеликих домашніх тварин у салоні за умови наявності перенесення. Великі собаки перевозяться в багажному відділенні. Обов’язково заздалегідь повідомте про тварину при бронюванні — кількість місць обмежена.

🧳 Скільки багажу можна взяти?

Ви можете безкоштовно провезти:
· 1 велику валізу (до 20–25 кг) у багажному відділенні
· 1 невелику ручну поклажу (до 5 кг) у салоні.
Якщо потрібно більше місць або ви везете негабаритний вантаж (велосипед, лижі), обов’язково попередьте перевізника під час бронювання.

⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Браїла - Ізмаїл?

Середній час автобуса Браїла - Ізмаїл в дорозі: 5 г. Тривалість залежить від погодних умов, трафіку на трасі та тривалості прикордонного контролю (для міжнародних рейсів).

🕑 Коли відправляється автобус Браїла - Ізмаїл?

Час відправлення автобусів з 10:00 до 23:59

👨‍👩‍👧 Документи для дітей на міжнародних рейсах

Подорож з дітьми має свої нюанси: дозволи, терміни паспортів, нові правила ЄС. Усі вимоги 2026 року зібрали в окремому гайді: Перетин кордону з дітьми 2026: повний гайд, документи та правила.

🤷 ️Як купити квиток на автобус Браїла - Ізмаїл або забронювати місце?

Купити квитки на автобус Браїла - Ізмаїл можно онлайн. Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Подзвонити.


До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.

AVTOVOKZALY-UA не співпрацюють з нелегалами і маршрутками!

Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини, Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:

Рейси в Аеропорт з України:

Регулярні автобусні рейси наших перевізників з України

Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:

Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку

Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:

Відправлення автобусів із міста Браїла:

  • Бреїла, Зупинка "Торгівельний центр Braila Mall" , Бреїла

Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з Автовокзалів та Автостанцій.

Зворотні автобусні квитки

у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці, Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини: Риму, Мадриду, Неаполя, Мілану, Барселони і Стамбулу Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!

Зв'язатися