Квитки на автобус
Суми - Слупськ

На сайті AVTOVOKZALY-UA надано актуальний розклад автобусів з міста Суми Україна в місто Слупськ Польща у 2026 році:
Автобус Суми - Слупськ відправляється від зупинок: Суми.
Автобуси Суми - Слупськ прибувають на зупинки: Слупськ.
Час відправлення автобусів Суми - Слупськ: з 05:00.
Середній час в дорозі автобусів Суми - Слупськ: 1 день.
Середня ціна квитка на автобус Суми - Слупськ: 4500 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Суми - Слупськ: TocoBUS.

Рейс: 11294 Суми–Слупськ
Перевізник: TocoBUS
Відправлення:
Суми, Зупинка "Золотий Вік", вулиця Набережна ріки Стрілки, 1а
05:00
2026-10-11
Прибуття:
Слупськ, Dworzec autobusowy, ul. Hugona Kołłątaja 15A
17:30
2026-10-12
час
подорожі:
1 день 9 г 30 хвл
вільні місця: 25
Ціна: 4500 грн
Детальніше

Автобуси з міста Суми

Автобуси з міста Слупськ

автобус Суми - Слупськ: розклад, ціни та квитки онлайн

FAQ: часті питання по автобусу Суми - Слупськ

💰 Яка вартість квитка на автобус Суми - Слупськ ?

Середня ціна квитка в одну сторону становить 4500 грн з пасажира.Вартість може змінюватися залежно від перевізника, класу автобуса та сезону. Для дітей до 6 років (без окремого місця) діють спеціальні тарифи — знижка до 50%.

🚍 З яких зупинок відправляються автобуси Суми - Слупськ ?

Автобус Суми - Слупськ відправляється з: Суми.

🏨 На які зупинки прибуває автобус Суми - Слупськ ?

Автобус Суми - Слупськ прибуває на зупинки: Слупськ.

👩‍👧‍👧 Які знижки на квитки?

Дитячий квиток з окремим місцем — зі знижкою 10–50% залежно від перевізника. Тарифи вказані безпосередньо в кожному рейсі.

🐕 Чи можна їхати з тваринами?

Більшість перевізників дозволяють перевезення невеликих домашніх тварин у салоні за умови наявності перенесення. Великі собаки перевозяться в багажному відділенні. Обов’язково заздалегідь повідомте про тварину при бронюванні — кількість місць обмежена.

🧳 Скільки багажу можна взяти?

Ви можете безкоштовно провезти:
· 1 велику валізу (до 20–25 кг) у багажному відділенні
· 1 невелику ручну поклажу (до 5 кг) у салоні.
Якщо потрібно більше місць або ви везете негабаритний вантаж (велосипед, лижі), обов’язково попередьте перевізника під час бронювання.

⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Суми - Слупськ?

Середній час автобуса Суми - Слупськ в дорозі: 1 день. Тривалість залежить від погодних умов, трафіку на трасі та тривалості прикордонного контролю (для міжнародних рейсів).

🕑 Коли відправляється автобус Суми - Слупськ?

Час відправлення автобусів з 05:00

👨‍👩‍👧 Документи для дітей на міжнародних рейсах

Подорож з дітьми має свої нюанси: дозволи, терміни паспортів, нові правила ЄС. Усі вимоги 2026 року зібрали в окремому гайді: Перетин кордону з дітьми 2026: повний гайд, документи та правила.

🤷 ️Як купити квиток на автобус Суми - Слупськ або забронювати місце?

Купити квитки на автобус Суми - Слупськ можно онлайн. Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Подзвонити.


До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.

AVTOVOKZALY-UA не співпрацюють з нелегалами і маршрутками!

Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини, Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:

Рейси в Аеропорт з України:

Регулярні автобусні рейси наших перевізників з України

Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:

Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку

Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:

Відправлення автобусів із міста Суми:

  • Суми

Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з Автовокзалів та Автостанцій.

Зворотні автобусні квитки

у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці, Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини: Риму, Мадриду, Неаполя, Мілану, Барселони і Стамбулу Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!

Зв'язатися