Квитки на автобус
Вроцлав - Кривий-Ріг

На сайті AVTOVOKZALY-UA надано актуальний розклад автобусів з міста Вроцлав Польща в місто Кривий-Ріг Україна у 2026 році:
Автобус Вроцлав - Кривий-Ріг відправляється від зупинок: Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, Вроцлав.
Автобуси Вроцлав - Кривий-Ріг прибувають на зупинки: Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Кривий Ріг.
Час відправлення автобусів Вроцлав - Кривий-Ріг: з 15:20 до 23:00.
Середній час в дорозі автобусів Вроцлав - Кривий-Ріг: 1 день.
Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Кривий-Ріг: 370.00 грн.
Перевізники, які обслуговують автобусний маршрут Вроцлав - Кривий-Ріг: СТЕЦИК Т.В. ФОП, TocoBUS, ГОЛДЕН ПЛЮС ТРАНС ТОВ.

Рейс: 421 Щецин - Херсон
Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Відправлення:
Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, вулиця Суха; будинок 1
15:20
2026-09-05
Прибуття:
Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Дніпровське шосе; будинок 1А
23:35
2026-09-06
час
подорожі:
1 день 4 г 15 хвл
вільні місця: 36
Ціна: 4357.50 грн
Детальніше
Рейс: 422 Щецин - Херсон
Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Відправлення:
Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, вулиця Суха; будинок 1
15:20
2026-09-05
Прибуття:
Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Дніпровське шосе; будинок 1А
23:35
2026-09-06
час
подорожі:
1 день 4 г 15 хвл
вільні місця: 7
Ціна: 4565.00 грн
Детальніше
Рейс: 420 Щецин - Херсон
Перевізник: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Відправлення:
Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, вулиця Суха; будинок 1
15:20
2026-09-05
Прибуття:
Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Дніпровське шосе; будинок 1А
23:35
2026-09-06
час
подорожі:
1 день 4 г 15 хвл
вільні місця: 13
Ціна: 4150.00 грн
Детальніше
Рейс: 13549 Свіноуйсьце–Запоріжжя
Перевізник: TocoBUS
Відправлення:
Вроцлав, Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, 10 платформа
20:20
2026-09-05
Прибуття:
Кривий Ріг, Автовокзал, вулиця Дніпровське шосе, 1А
07:10
2026-09-07
час
подорожі:
1 день 7 г 50 хвл
вільні місця: 25
Ціна: 370.00 PLN
Детальніше
Рейс: 557 Зелена Гура - Харків Назва рейсу 'Зелена Гура-Херсон' / 'Zielona Góra-Chersoń'
Перевізник: ГОЛДЕН ПЛЮС ТРАНС ТОВ
Комфорт:
Відправлення:
Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, вулиця Суха; будинок 1
23:00
2026-09-06
Прибуття:
Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Дніпровське шосе; будинок 1А
09:50
2026-09-07
час
подорожі:
1 день 6 г 50 хвл
вільні місця: 14
Ціна: 4150.00 грн
Детальніше

Автобуси з міста Вроцлав

Автобуси з міста Кривий-Ріг

автобус Вроцлав - Кривий-Ріг: розклад, ціни та квитки онлайн

FAQ: часті питання по автобусу Вроцлав - Кривий-Ріг

💰 Яка вартість квитка на автобус Вроцлав - Кривий-Ріг ?

Середня ціна квитка в одну сторону становить 370.00 грн з пасажира.Вартість може змінюватися залежно від перевізника, класу автобуса та сезону. Для дітей до 6 років (без окремого місця) діють спеціальні тарифи — знижка до 50%.

🚍 З яких зупинок відправляються автобуси Вроцлав - Кривий-Ріг ?

Автобус Вроцлав - Кривий-Ріг відправляється з: Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, Вроцлав.

🏨 На які зупинки прибуває автобус Вроцлав - Кривий-Ріг ?

Автобус Вроцлав - Кривий-Ріг прибуває на зупинки: Кривий Ріг, Автовокзал "Центральний", Кривий Ріг.

👩‍👧‍👧 Які знижки на квитки?

Дитячий квиток з окремим місцем — зі знижкою 10–50% залежно від перевізника. Тарифи вказані безпосередньо в кожному рейсі.

🐕 Чи можна їхати з тваринами?

Більшість перевізників дозволяють перевезення невеликих домашніх тварин у салоні за умови наявності перенесення. Великі собаки перевозяться в багажному відділенні. Обов’язково заздалегідь повідомте про тварину при бронюванні — кількість місць обмежена.

🧳 Скільки багажу можна взяти?

Ви можете безкоштовно провезти:
· 1 велику валізу (до 20–25 кг) у багажному відділенні
· 1 невелику ручну поклажу (до 5 кг) у салоні.
Якщо потрібно більше місць або ви везете негабаритний вантаж (велосипед, лижі), обов’язково попередьте перевізника під час бронювання.

⏳ Скільки триває поїздка на автобусі Вроцлав - Кривий-Ріг?

Середній час автобуса Вроцлав - Кривий-Ріг в дорозі: 1 день. Тривалість залежить від погодних умов, трафіку на трасі та тривалості прикордонного контролю (для міжнародних рейсів).

🕑 Коли відправляється автобус Вроцлав - Кривий-Ріг?

Час відправлення автобусів з 15:20 до 23:00

👨‍👩‍👧 Документи для дітей на міжнародних рейсах

Подорож з дітьми має свої нюанси: дозволи, терміни паспортів, нові правила ЄС. Усі вимоги 2026 року зібрали в окремому гайді: Перетин кордону з дітьми 2026: повний гайд, документи та правила.

🤷 ️Як купити квиток на автобус Вроцлав - Кривий-Ріг або забронювати місце?

Купити квитки на автобус Вроцлав - Кривий-Ріг можно онлайн. Забронювати ж місце на поїздку можна по телефону Подзвонити.


До сих пір не вірите, що подорож може бути безпечною, комфортною, а головне доступною? Вибераєте легальних перевізників, а не шукайте маршрутки з підворіття.

AVTOVOKZALY-UA не співпрацюють з нелегалами і маршрутками!

Із закриттям аеропортів в Україні стали популярні автобусні рейси до аеропортів Польщі, Німеччини, Туреччини тощо. Найпопулярніші поїздки в аеропорт з України нижче у списку:

Рейси в Аеропорт з України:

Регулярні автобусні рейси наших перевізників з України

Список маршрутів, якими здійснюються перевезення автобусом:

Щоб побачити розклад автобуса або придбати квиток на автобусний рейс, просто натисніть на назву напрямку

Відправлення автобусів з-за кордону в Україну:

Відправлення автобусів із міста Вроцлав:

  • Вроцлав, Автовокзал Вроцлав, Вроцлав

Ми за легальні та безпечні автобусні перевезення, тому всі наші автобуси відправляються з Автовокзалів та Автостанцій.

Зворотні автобусні квитки

у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одесу, Чернівці, Луцьк, Харків з Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччини, Естонії, Литви, Латвії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Туреччини: Риму, Мадриду, Неаполя, Мілану, Барселони і Стамбулу Ви можете купити на нашому сайті або в касі Автовозалів!

Зв'язатися